BUGÜN: 27 Kasım 2020
Şuan Sitemizde Online 5 Kişi Var
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Kars Hayvan Pazarı Polat Hayvancılık Olarak Hizmetlerimiz

· Neden Varız

 - Özellikle Büyükbaş Hayvancılığın yaygın olduğu Kars'ta öncelikle halk ve çevre sağlığını ön planda tutarak Veteriner hekimler kontrolünde tamamen doğal ayrıca hijyenik koşullarda yetiştirmiş olduğumuz büyükbaş hayvanları başta et ve süt ürünleri üreticilerine dolayısi ile sofralarınıza kadar sağlıklı bir şekilde getirebilmenin gayreti içerisindeyiz.

- Tarım ve Hayvancılığın başlıca ekonomisi olduğu ilimiz Kars'ta faliyetlerimize 40 yıldır devam etmekteyiz.

- Ülkemizde Büyükbaş Hayvancılık yapan ayrıca et ve süt ürünleri imalatlarını üstlenen Kobi ve Kuruluşlara Kars Hayvan Pazarı Polat Hayvancılık olarak Kars ilimizden ilçe ve köylerimizden Büyükbaş Hayvan temini yapmkatayız.
(*bkz referanslarimiz)

- Türkiyenin hemen hemen her iline büyükbaş hayvan satışı yapan firmamız Kısaca Karsa Gelen Her Müşterimizin işlerini olabildiğince hızlandırmak ayrıca gerek Büyükbaş Hayvan Sefkiyatı ve gerekse Küpe ve pasaport işlemlerini isteyinize göre bizzat kendimiz yapmaktayız.

· Ne yapmak istiyoruz

 - Kısacası karsın eşsiz doğasında gerek kendi bünyemizde Sağlıklı Koşullarda yetiştirdiğimiz gerekse ilçe ve köylerimizden topladığımız Büyükbaş Hayvanları Güvenle Müşterilerimize Ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

· İlkelerimiz

- Karşılıklı Güven içerisinde Karsta ezelden beridir var olan Büyükbaş Hayvancılığa Kalite getirmek için çalışmaktayız.

- Türkiyeden İlimiz Karsa Büyükbaş Hayvan Alımları  için Gelen Tüm Tüccarlarımıza en ucuz seviyede Hayvan temininin yanı sıra  konaklama, hayvan sefkiyatı ve hepsinden önemlisi Kalıcı dostluklar sağlamak için çalışmaktayız.

Web Sitemizdeki Resim, Yazı yada Video Materyallerinin Başka Bir web Sitesinde Hangi Amaçla Olursa Olsun Yazılı İzin Alınmaksızın Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.. web tasarım MEKBİLKars Hayvan Pazarı Polat Hayvancılık
Kasaplar Hali sokak No:30
07:00 / 22:00 Hüseyin Polat : 0535 488 55 24
Kars / Türkiye
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2017 Kars Hayvan Pazarı - Hüseyin Polat 0535 488 55 24